Děláme webové poradenství s láskou a nejen to...

S čím vám můžeme pomoci...

SEO optimalizace

SEO no fuj, divná a doslova hnusná zkratka písmen o které málo, kdo ví, co vůbec znamená. My to víme a rádi Vám to sdělíme... stačí se jen zeptat! 

Internetová reklama

Způsobů reklamy na internetu je široká škála a mnoho nejrůznějších variant. Ne, ale každá má zaručený efekt. A víte proč? .... zeptejte se! 

Tvorba stránek - firemních vizitek

Tvoříme www stránky na míru tak, aby byly přehledné, rychle a zajímavé... tak, aby zviditelnili vaší firmu, činnost nebo produkt. "V jednoduchosti je síla" 

Další naše služby

Tak třeba sociální sítě. Je na nich dnes snad už každý, od mladých teenagerů, přes střední generaci, až po serfující seniory, tak proč na nich nezviditelnit právě Vás a vaše nové www stránky!

Nabídka našich internetových mikro služeb

Na partnerství záleží aneb není to o ničem jiném, než-li o vzájemné důvěře, toleranci a slušnosti...

Dost věcí, které jsou jinde zpoplatněny, my děláme pro naše klienty zcela zdarma a automaticky. Vždy se snažíme našemu zákazníkovi vyjít maximálně vstříc, jeho finančním a technickým možnostem tak, aby byl maximálně spokojen On i my, kteří se mu o jeho internetový projekt budeme technicky starat! 


Tvorba jednoduché firemní prezentace

Obsahuje: vytvoření vlastní webové stránky, (firemní vizitky) instalace redakčního systému na vlastní doméně, včetně instalace grafické šablony a naplnění www stránek jejich obsahem dle objednavatele.

Neobsahuje: registraci domény a webhostingu! Tuto službu rádi zdarma zprostředkujeme, není součástí tvorby internetové prezentace!

Upozornění: nejedná se o složité graficky a technicky náročné internetové stránky a webové portály! Tuto službu neprovádíme!

Video reklama

Obsahuje: profesionální natočení video reklamy o vaší firmě, podnikání či produktu a to ve full HD kvalitě a TV rozlišení v délce do 1minuty.

Jedná se o reklamní videospot, nikoliv několikaminutový videoklip a podobně! Součástí je odborné profesionální zpracování vč. videoefektů, rozhovoru na kameru a střihu videosnímků.

Tvorba firemní prezentace na sociálních sítích

Obsahuje: vytvoření firemní stránky na sociální síti Facebook.com nebo Twitter.com, na požádání možno i jiné vybrané sociální sítě. Vytvoření obsahuje vložení loga+banneru do hlavičky stránky a doplnění všech potřebných údajů, jako je kontakt, odkaz na www stránky, informace o Vás a podobně. Jedná se o plně zprovozněnou stránku na soc. síti.

Neobsahuje: tato služba neobsahuje lajky, fanoušky, sdílení a podobně. Jedná se vždy o nově vytvořenou stránku.
S její případnou propagací Vám rádi pomůžeme a poradíme, ale není součástí tohoto námi nabízeného produktu(služby). 

Zařazení webu do vyhledávačů


Obsahuje: ruční zařazení vašeho nového webu - internetové stránky či firemní vizitky do předem domluvených a vybraných vyhledávačů, jako je seznam.cz, Google.com, Yahoo.com, Centrum.cz a další.


Neobsahuje: tato činnost neobsahuje zařazení do placených vyhledávačů a podobně. Pokud si toto zákazník bude přát, bude tato služba řešena individuálně.

Reklamní PR článek


Obsahuje: napsání jednoho reklamního sdělení tzv. PR článku ve formátu cca A4, dle požadavků zákazníka, tedy vždy tématicky zaměřeno jeho podnikání, službě nebo produktu. Součástí je korektura článku a na přání zákazníka jedno jeho předělání.


Neobsahuje: tato služba neobsahuje vložení - přidání napsaního PR článku na internet, tedy do nejrůznějších webů, katalogů, portálů a podobně! Tato služba je zpoplatněna zvlášť.

Reklama na internetu


Obsahuje: umístění vašeho reklamního banneru nebo dodaného PR článku na nejrůznějších našich partnerských webech. Každý z našich partnerů - provozovatel webových stránek s nejrůznější tématikou si účtuje za tyto služby jiné ceny a proto je tato služba vždy řešena individuálně, jako jistá možnost zviditelnění vaši firmy, produktu či služby na internetu.


Neobsahuje: tato služby neobsahuje grafickou výrobu nebo dodání Vašich reklamních bannerů. 

Správa vašeho webu.

Pohodlně se usaďte a dejte si kávu... My za vás vše obstaráme!


 Že se nevyznáte v administraci nebo na internetu a je pro vás dost obtížné editovat vaše nové webové stránky nebo je to, jak se lidově říká "nad Vaše síly," v tom případě není nic jednodužšího, než-li tuto editační činnost přenechat nám.

Jedná se o placenou službu s tím, že cena je vždy účtována dle Vašich požadavků a náročnosti formou jednorázové platby, paušálu nebo tzv. krditu za správku webu.


Stačí se s námi jen domluvit a my se vám o stránky a celou vaší internetovou prezentaci postaráme od A-Z. Přidáme Vám tam obsah, fotografie, důležité informace či videa, vše co vaše nová webová stránka bude potřebovat a vše co na ní Vy sami budete chtít mít. Pro někoho nepředstavitelné drama, pro nás maličkost :-)

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.