Poznejte náš tým z blízka

Váš úspěch je pro nás motivací a nejen to! Firemní webové prezentace, poradenství v oblasti digitálního marketingu či reklamy děláme s láskou, protože Nás to baví :-)
 Ne, protože nás k tomu někdo nutí nebo musíme! Nejsme ničí zaměstnanci a ani nepracujeme v úkole! 
Tvorba stránek a reklamní činnost je pro nás rodostí i koníčkem zároveň a proto "dokážeme nemožné" ... 

Na reklamu mají lidé různé názory. Jedno je však jisté. Ovlivňuje nás všechny, ať už vědomě či nevědomě.
Chce-li, aby o vás lidé měli ponětí, musíte být vidět, a právě v tom vám pomůže reklama, potažmo naše reklamní agentura.

Cesta k úspěchu s reklamní agenturou

Reklama představuje jakoukoliv propagaci společnosti, výrobku či služby. Propagace může mít různé podoby. Jaké formy reklamy jsou nejefektivnější pro firmy? Mezi nejoblíbenější podoby patří reklama prostřednictví reklamních textilů, celopolepů aut, internetových stránek, reklamních plachet či štítků a mnohé další. Efektivnost reklamy záleží i na tom, co propaguje. Ne pro všechny produkty se hodí všechny druhy reklamy.

Samozřejmě ne každý majitel firmy má přehled o reklamních trendech a o tom, jak připravit poutavou reklamu. Od toho tu jsou reklamní agentury, které se soustředí na plánování, přípravu a výrobu reklam. Nepodceňujte jejich sílu. Investice do reklamní agentury se vyplatí.

Proč volit reklamní agenturu Grafstudio?

Reklamní a mediální agentura BJ-ExtraMedia - Jiří Berec, vám nabízí klasické služby, kterými jsou např. výroba razítek, sítotisk, digitální tisk, výroba a tisk plakátů, ale i pozvánek, výrobu reklamních tabulí či reklamních promo stolků, atd. Navíc provádíme i pískování skla a vypalování laserem, malování portrétu z fotografie a podobně.

BJ-ExtraMedia-Jiří Berec vám navíc přináší:

 • individuální přístup ke každému klientovi
 • používání nejmodernějších technologií v oboru
 • vysokou flexibilitu
 • profesionální tým s mnoholetými zkušenostmi
 • rozmanitou nabídku služeb z oblasti reklamy
 • krátké dodací lhůty
 • příznivé ceny

Nezapomínejte na to, že nestačí mít "jen" kvalitní firmu, výrobky či služby. Musíte být zároveň vidět.
S dobře cílenou reklamou přichází úspěch!

GRAFICKÉ ZPRACOVÁNÍ

Naše reklamní a mediální agentura BJ-ExtraMedia -Jiří Berec, pro vás zajistí jakékoliv grafické zpracování textů, letáků, katalogů, inzerce, výročních zpráv či jiných reklamních tiskovin, a to ve vysoké kvalitě za rozumné ceny. Naším cílem je, aby grafika nejen maximálně podpořila hlavní myšlenku daného projektu, ale aby byla také jasná a srozumitelná.

Za roky našeho působení jsme pro klienty vytvořili ve spolupráci s reklamní agenturou grafstudio.cz, již neuvěřitelné množství propagačních materiálů - zároveň nás to nikdy nepřestalo bavit. Vždy se snažíme, ke každé zakázce a k potřebám klientů přistupovat individuálně a pomáhat jim v zajištění perfektní propagace a reklamy, která funguje.

Jaké projekty pro vás na míru dokážeme graficky zpracovat?

Zpracujeme libovolné grafické podklady jak pro každý druh tisku (offsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk apod.) a výrobu reklamních předmětů, tak pro www stránky.

Připravíme pro vás perfektní grafické návrhy od kreativních grafiků pro:

Reklamní letáky (od grafického návrhu až po zpracování)

Ve většině případů se jedná o jednorázovou propagaci produktu nebo zvýhodněné akce, nejčastějšími formáty jsou klasický A4, A5, ale volbou některého z atypických rozměrů se můžete mezi kvantem ostatních letáků od konkurence také odlišit.

Katalogy (grafické zpracování katalogů, které zákazníky zaujmou)

Katalogy patří k nejnáročnějším materiálům z této kategorie, protože většinou obsahují velké množství informací. Záleží však na tom, v jakém intervalu vycházejí. Nejčastěji to bývá jednou měsíčně, čtvrtletně, nebo i ročně (interiérový design, architektura). Výjimkami však jsou například potravinářské nebo maloobchodní firmy, které využívají pro propagaci menší týdenní katalogy s nejaktuálnějšími informacemi a nabídkou.

Inzerce do časopisů a magazínů (grafické zpracování inzerátů, které se budou prodávat samy)

Opět pracujeme s konvenčními i netypickými formáty. Záleží samozřejmě na formátu samotného magazínu a také na finančních možnostech, protože se od velikosti inzertní plochy pochopitelně významně odvíjí její cena. Neváhejte nás kontaktovat i za tímto účelem - poradíme vám, kdy je lepší nasadit velkou inzertní plochu a kdy postačí menší textový inzerát.

Výroční zprávy (grafické zpracování výročních zpráv, které připraví dokonalý obraz o vaší firmě)

Výroční zprávy se vytváření většinou jednou za rok a jsou pro prezentaci firmy také stěžejní zejména pro pravidelné zákazníky i nové klienty nebo sponzory.

Vizitky (grafické zpracování vizitek dotvoří vaše image)

K jednomu z nejdůležitějších, přitom nejjednodušších materiálů jak na tvorbu, tak výrobu, patří jednoznačně vizitky. Na vizitky se specializujeme, o čemž se můžete přesvědčit na samotném profilu služby.

Proč klademe na grafické zpracování takový důraz?

Můžete mít sebelepší produkt nebo službu, ale to vám bohužel nezajistí úspěch u zákazníků. Ti se totiž musí o vaší činnosti nějak dozvědět. Právě přes webové stránky, reklamní letáky a katalogy lze perfektně produkt či službu propagovat. Extrémně však záleží na tom, jak je daný materiál zpracován. Úspěch této reklamy se odvíjí jak od logotypu společnosti a celé "corporate identity", tedy firemního stylu, tak od prezentace samotných služeb a výrobků.

Při tvorbě grafických materiálů samozřejmě akceptujeme jednotný vizuální styl firmy, zejména co se týká loga, firemních barev, sloganů a hesel. 

Zároveň se však snažíme hledat nové věci a způsoby, jak vás efektivně zviditelnit...

REKLAMNÍ TEXTIL

Reklamní a mediální agentura BJ-Extramedia - Jiří Berec, vámnabízí návrh a výrobu reklamního originálního značkového textilu.

Proč reklamní textil od nás?

Propagovat svou firmu můžete mnohými způsoby. Jednoduchou, využívanou a velmi efektivní možností je reklamní textil. Vlastní kolekce reklamního textilu představuje elegantní možnost, jak zviditelnit svou firmu. 

Reklamní textil mohou využít vaši zaměstnanci při různých promo akcích, nebo může jít o vhodný propagační dárek. Všechno ale není tak jednoduché, problematiku reklamního textilu, je nutné promyslet do nejmenšího detailu!

Právě v tomto ohledu je velmi důležitý návrh a kvalitní výroba textilu. Našim cílem je to, aby se například Vaši zaměstnanci nemuseli stydět vyjít ven mimo firmu s reklamním oblečením Vaší firmy - právě naopak je má oblečení zaujmout natolik, že jej budou nosit rádi a budou jej mít na každém kroku. Jak to docílit?

 • 1) Výběr kvalitního materiálu a pohodlného střihu. Je jedno, zda se jedná o reklamní trička, mikiny, nebo zcela jiný typ oblečení. Materiál a pohodlný střih je zásadním měřítkem. Spolupracujeme jen s kvalitními dodavateli textilu, u kterých tyto parametry kontrolujeme abyste vy, vaši zákazníci i zaměstnanci byli spokojeni. Můžete si přinést i textil vlastní, poradíme Vám, zda je pro tento účel reklamy vhodný.
 • 2) Originální návrh. Není moc reprezentativní, když např. máte na reklamním textilu logo v nekvalitním rozlišení nebo nekontrastních barvách, pokud oblečení ničím jiným neozvláštníte a podobně. Všechny tyto problémy nechte na nás - zajistíme, aby Vaše logo bylo na oblečení ostré, aby všechny grafické části na sebe navazovaly a tvořily z oblečení jednotný a reprezentativní celek.
 • 3) Kvalitní tisk / vyšití, ... Technologická stránka věci je neméně důležitá. Při zhotovení textilu a aplikaci dodatečných prvků využíváme moderní technologie u kterých si můžete být jistí špičkovou kvalitou.

Máte zájem o výrobu reklamního materiálu? Nabízíme vám:

 • Reklamní textil
 • Potisk triček
 • Vyšívání firemních log a jmenovek
 • ...a spoustu dalších reklamního textilu - i se specifickými požadavky nás neváhejte kontaktovat. Jsme připraveni vám pomoc.
 • Vytvoříme Vám jednoduchou, přehlednou firemní prezentaci na vlasní doméně nebo subdoméně. 
 • Poradíme, co a jak s reklamou a zviditelněním vaší prezentace na internetu.
 • Vytvoříme Vám profi reklamní kampaň včetně oblíbené videoreklamy. 
 • Velice rádi Vám budeme vaší firemní vizitku spravovat po technické admin. stránce.

BJ-ExtraMedia -Jiří Berec, to není jen internet a webové firemní stránky, ale komplexní služby v oblasti reklamy!

3D loga a nápisy z plastu a polystyrenu

Vytváříme 3D loga a nápisy z plastu i polystyrenu.

Aromatické visačky - aromavisačky

Aromatické visačky patří k velmi oblíbeným propagačním předmětům.

Celopolep a polepy aut a vozů

Nabízíme celopolepy aut, ke kterým používáme trvanlivé folie té nejvyšší kvality.

Digitální tisk

Ušetřete i vy díky technologii digitálního tisku a snižte náklady.

Foto obrazy a tisk na plátno

Vyrobíme Vám profesionální foto obraz libovolné velikosti.

Grafické zpracování

Zpracujeme libovolné grafické podklady: pro výrobu reklamních předmětů, web.

Kovové reklamní konstrukce - výroba billboardů a poutačů

Včetně instalace a osvětlení.

Magnetické tabule

Nabízíme výrobu a prodej magnetických tabulí, jejich polepy a příslušenství.

Malování portrétů z fotografie

Malování portrétů na zakázku z fotografie.

Odstraňování celopolepu

Odstraňování celopolepu provádíme za cenu od 2500 Kč do 3500 Kč.

Orientační systémy a cedulky

Vyrobíme pro vás libovolný orintační systém libovolných parametrů.

Pískování skla a vypalování laserem

Originální vytváření motivů na sklo (firemní skleničky, ...)

Plastové náhrobní desky

Výroba levných náhrobních desek s plastovou deskou - imitace skla + písková folie.

Plastové stojánky na zeď či výlohu

Plastové stojánky na zeď či výlohu včetně vlaječky.

Polep motocyklů

Na svou motorku si můžete vybrat polep z nepřeberného množství barev a vzorů.

Polepy 3D wrap foliemi

Používáme velice kvalitní 3D wrap folie. Polep kapoty karbonem, střechy a zrcátka.

Polepy a samolepky na notebooky

Na zakázku vyrobíme libovolný polep nebo samolepku.

Popisná čísla na dům

Výroba plastových popisných čísel na dům a tabulek s libovolnou grafikou.

Potisk igelitových tašek

Naše reklamní agentura Grafstudio nabízí potisk igelitových tašek na míru.

Prezentační desky

Řešíte ve firmě, jak své tiskoviny jako letáky a různé nabídky pro klienta ještě vizuálně zatraktivnit?

Prodej fólií a reklamního materiálu

Nabízíme široký sortiment kvalitních plotrových i jiných fólií.

Reklamní nástěnné hodiny s potiskem

Díky libovolnému tvaru a barevnému potisku lze hodiny vytvořit na motivy jakéhokoli logotypu.

Reklamní polep výloh a jiných ploch

Realizujeme polep výloh libovolnou grafikou v libovolných rozměrech.

Reklamní polepy aut

Reklamní polepy na vozidlech se u nás těší stále větší oblibě pro svou dlouhou životnost.

Reklamní promo stolky

Nabízíme reklamní promo stolky s potiskem dle vašich podkladů na nejrůznější akce.

Reklamní stojany "áčka"

Stojany vyrábíme z kvalitní dibondové desky, vynikají vysokou odolností vůči povětrnostním podmínkám.

Reklamní textil

Vlastní kolekce reklamního textilu - elegantní možnost, jak zviditelnit svou firmu.

Reklamní USB flash disky - potisk USB disků

Výroba a potisk reklamních USB disků.

Reklamní vlajky - muší křídla

Nabízíme výrobu reklamních "muších křídel" pro Vaší venkovní propagaci.

Renovace kuchyňské linky

Renovace kuchyňské linky patří k využívaným službám - po renovaci je jako nová.

Roll up systémy a bannery

Nabízíme výrobu roll up systémů - prezentační stojany a další propagační materiály.

Sítotisk

Tato technologie je vhodná k potisku větších reklamních předmětů.

Tisk billboardů

Zapůsobte velkoplošnou reklamou. Billboard vytiskneme ve vysoké kvalitě.

Tónování autoskel

Nabízíme tónování autoskel bez nutnosti demontáže a včetně atestu.

Tvorba internetových stránek

Nabízíme kvalitní tvorbu webových stránek.

Tvorba PF a přáníček pro různé příležitosti

Přání lze vyhotovit i ve formě aromavisačky.

Výroba a tisk barevných vizitek

Tiskneme levné a kvalitní vizitky a to za 0,9 Kč za kus.

Výroba a tisk letáků

Reklamní letáky jsou pro menší firmy jedním z nejlepších způsobů, jak o sobě dát vědět.

Výroba a tisk plakátů

Nabízíme velkoplošný tisk plakátů mající libovolné rozměry, a to až do šířky 2,5 m.

Výroba a tisk pozvánek

Kvalitní grafika i materiál pozvánek, nejčastěji tiskneme na matný či lesklý křídový papír.

Výroba obrazů na zeď

Vyrábíme obrazy a velkoplošné fotografie na zeď. Potěšte originálním dárkem.

Výroba plechových vizitek

Vizitky byly, jsou a vždy budou důležitou součástí prezentace každé firmy.

Výroba razítek

Razítko je kancelářskou pomůckou, která by neměla chybět v žádné firmě.

Výroba reflexních vest s potiskem

Vyrábíme reflexní vesty s potiskem již od 49 Kč.

Výroba reklamních plachet

Potřebujete zajistit outdoorovou reklamu? Oblíbené jsou reklamní plachty.

Výroba reklamních předmětů

Poskytujeme širokou škálu zboží od propisek, přívěsků, diářů...

Výroba reklamních tabulí

Reklamní tabule se používají v interiérových i v exteriérových prostorách.

Výroba štítků

Dodáváme štítky v plastové či plechové podobě a je možné připravit výrobní štítky.

Výroba víceúčelových stojanů

Stojan může mít libovolné rozměry, libovolnou grafiku, ...

Vyšívání a potisk textilu

Jsme připraveni Vám nabídnout potisky a polepy triček, mikin, bund, kšiltovek...


Přečtěte si jako první, co je u nás v agentuře nového.


KOMPLETNÍ NABÍDKA SLUŽEB SPOLUPRACUJÍCÍ REKLAMNÍ AGENTURY: